Masopustní týden aneb z Divadla až na Chvalský zámek

Masopustní týden aneb z Divadla až na Chvalský zámek

Adresa:

Praha 9, Na Chvalské tvrzi 857/4

Termín: 6.2.2021 16.2.2021
Vstupné:

zdarma

6úno - 16úno celý den

Žánr: ostatní akcemasopust folklor děti rodina masopustní průvod úkoly hádanky historie fotografie soutěžní trasa naučná stezka akce v přírodě zdarma Praha


Letošní Masopustní průvod jsme pro vás připravovali na sobotu 13. února 2021. Je ale již zřejmé, že v tradiční podobě letos neproběhne. Přinášíme vám letošní novinku.
V týdnu od 6. do 16. února 2021 se můžete kdykoli sami projít trasou Masopustního průvodu – od Divadla Horní Počernice až na Chvalský zámek.

Na trase vás čekají:
fotografie z průvodů Horními Počernicemi z předešlých let krátká povídání o historii tradice jako takové i té počernické jednoduché úkoly a hádanky pro děti i sladké překvapení v samém závěru stezky.

První stanoviště s mapou najdete od soboty 6. února u počernického divadla. Délka trasy 2,5 kilometru.

Pro přípravu stezky poptáváme fotografie z dřívějších ročníků počernického masopustu. Máte-li možnost se o takové fotografie podělit, zašlete nám je prosím na email klara.tokolyova@chvalskyzamek.cz.

Dočasnou naučnou stezku pro vás připravili pořadatelé tradičního Masopustního průvodu:
MČ Praha 20, Chvalský zámek, Molechet, Divadlo Horní Počernice, JUNÁK český skaut - středisko Oheň Horní Počernice, DDM Horní Počernice, MUMRAJ a restaurace Sezóna

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 9 Akce v MČ Praha 9

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Masopustní týden aneb...

Hotel Chvalská TvrzPraha (69 metrů)

LáznÄ› a ubytovánĂ­ U HastramanaPraha (2.7 km)

Hotel Svornost PrahaPraha (3 km)