Přijďte si s námi zahrát

Přijďte si s námi zahrát

Adresa:

LIVE stream, online

Termín: 25.4.2021

25duben neděle 19:00

Žánr: koncertyonlinekoncerty live stream

Umělci: Simona StašováIvo Kahánek


Již pošesté si Vás dovolujeme pozvat na akci Přijďte si s námi zahrát, která se letos uskuteční ONLINE. Místo koncertu jsme se rozhodli vzhledem k současné situaci uspořádat stream komponovaného pořadu. Jsme nadšeni, že jsme našli tuto cestu i přesto, že se nemůžeme sejít všichni a zahrát si. Zapojíme děti z našeho orchestru a zveme všechny další amatérské a profesionální muzikanty do pořadu tak, že vytvoříme videa z dílčích nahrávek a sestavíme virtuální orchestr. Zaslaná videa se poté zpracují ve studiu a budou součástí komponovaného pořadu. Společně si s námi zahraje náš patron klavírní virtuóz Ivo Kahánek. V pořadu dále vystoupí klavírní kvartet lektorů NF Harmonie.

Radost ze společného hraní si můžete prožít v neděli 25. dubna 2021 od 19.00 hodin.

Těšíme se na Vás spolu s našimi patrony Simonou Stašovou a Ivem Kahánkem a Markem Šulcem z rádia Classic Praha, který bude celý koncert moderovat.

Pokud byste na náš online koncert chtěli přispět, zde jsme spustili sbírku a každý Váš příspěvek bude použit na technické zajištění koncertu (kamery, přenosová technika, zvuk, střih, připojení, pronájem prostoru).

Koncert bude možné sledovat zde

Další informace: www.nfharmonie.cz.
Kontakt: info@nfharmonie.cz

Mladý český pianista Ivo Kahánek rychle získává pověst jednoho z nejpozoruhodnějších umělců své generace. Je znám širokou výrazovou paletou i výjimečnými virtuózními schopnostmi, které uplatňuje v repertoáru od baroka po...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce

23září čtvrtek 19:30

8čvc - 15čvccelý den

Za dveřmi!

, Výstaviště 67 Festival

4listopad čtvrtek 19:30

Habib Koité a Bamada

, Na Maninách 1525/32a Koncert

Ubytování v okolí akce Přijďte si s námi...

Hotel KampaPraha (316 metrů)

Hotel AtosPraha (369 metrů)

Royal Prague City ApartmentsPraha (388 metrů)