LIVE stream -  MdB klub -  Jana Musilová a Zuzana Čtveráčková a Dan Kalousek

LIVE stream - MdB klub - Jana Musilová a Zuzana Čtveráčková a Dan Kalousek

Adresa:

LIVE stream

Termín: 13.2.2021
Vstupné:

zdarma

13únor sobota 19:00

Žánr: divadlotalk show hudba live stream online zdarma Mdb Brno

Umělci: Jana Musilová


Zuzana Čtveráčková povyprávěla Janě Musilové o své zajímavé profesní cestě, která vedla přes tři vysoké školy a mateřskou dovolenou do právnické kanceláře až k překladatelskému povolání. Vysvětlila, proč nemá mezi svými tituly žádný oblíbený a odhalila, jaký je Stanislav Moša tatínek. Hudební šéf našeho divadla Dan Kalousek vysvětlil, co všechno má dirigent na starosti a jak si užívá chvíle v hledišti, když je pouhým divákem. Společně pohovořili o specifických problémech, které pro překladatele, zpěváky a herce přináší překlad z anglického do českého jazyka.

Diváci tentokrát mohou soutěžit o CD s písněmi z muzikálu Ráj. Hudební perličkou tohoto dílu jsou dvě písňové premiéry, které přišla zazpívat Kristýna Daňhelová. Poprvé česky, samozřejmě v překladu Zuzany Čtveráčkové, zazněla píseň Chci víc (Never Enough) z filmového hitu Největší showman a na závěr baladická píseň Petra Štěpána a Robina Schenka Díky za ten den.

Nové dílky naší talk show najdete vždy v sobotu v 19.00 h zde!

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce