Zoo Motel

Zoo Motel

Adresa:

Praha 7, Františka Křížka 36

Termín: 5.2.2021
Vstupné:

200 Kč

5únor neděle 20:00

Žánr: divadlodivadlo performance online live stream praha magie


Režisér a performer Thaddeus Phillips vás zve do mysteriózního a hravého ZOO MOTELU – interaktivní a imerzivní divadelní události stvořené pro „tady a teď”. Phillips ve spolupráci se scénografem Stevenem Dufalou přenesou své příznačné scénického umění přímo do vašeho domova.

 

Každého večera se může zúčastnit 21 diváků, kteří vstoupí do virtuálních „místností”, kde je čeká nápaditý a strhující průzkum limitů živého divadla, kouzel kinematografie a všeho, co nás spojuje. Přenášeno živě z malé místnosti v nejmenované jihoamerické vesnici.

Phillips & Dufala společně proměnili studio v pokoj v magickém motelu, kde se zastavil čas, zjevují se tu mysteriózní a poučné příběhy z celého světa a analogové objekty nabývají nových významů. Newyorský kouzelník Steve Cuiffo přichystal sérii interaktivních kouzel a iluzí, které se stanou součástí tohoto jedinečného večera dobrodružného divadla o ztracených duších minulosti, nové globální realitě a možnostech budoucnosti.

Diváci, neboli hosté motelu, obdrží virutální klíč k pokoji. Připravte si balíček karet.

Hodinová performance probíhá v anglickém jazyce. Přímý odkaz na Zoom meeting, kde bude performance probíhat, Vám přijde do emailu nejpozději hodinu před začátkem.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Divadla - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Zoo Motel

Hotel BelvederePraha (208 metrů)

Hotel OlgaPraha (368 metrů)

Hotel EXPOPraha (771 metrů)