Online: Jóga, už ne tolik mezi obrazy

Online: Jóga, už ne tolik mezi obrazy

Termín: 15.3.2021 (pondělí) 29.3.2021

15bře - 29bře celý den

Žánr: ostatní akceonlinejóga


Pojďte dosáhnout klidu mysli a harmonie těla. Kvůli vládním nařízením se však tentokrát nepotkáme v prostředí galerie, ale online. Online lekci pořídíte na goout a my vám pár minut před každou lekcí zašleme speciální link.

Můžete se těšit na večerní relaxační hatha jógu. Načerpáte energii, zbavíte se stresu a na chvíli se zastavíte po hektickém dni. Večerní lekcí relaxační jógy vás provede Eva Indruchová, certifikovaná instruktorka Hatha jógy, registrovaná u mezinárodně uznávané organizace Yoga Alliance. Eva se józe věnuje přes 10 let a její lekce jsou jemné a pomalé. Hlavním cílem je znovu objevit sám sebe, naučit se naslouchat svému tělu a uvolnit se. Lekce jsou vhodné pro všechny, a to včetně úplných začátečníků.
Slovo jóga znamená spojení, sjednocení, rovnováhu a vyváženost. Označuje filozofii, duchovní nauku či náboženství, používá se pro tělesná a duchovní cvičení. Vede k rovnovážnému emočnímu a psychickému stavu, k dosažení klidu mysli. Přinášíme Vám propojení jógy s inspirativním prostředím galerie Pragovka v industriálních prostorách rodícího se uměleckého centra.

Termín kurzů:
• Každé druhé pondělí 20:00-21:00
• Cena kurzu: 120 Kč/ lekce

PROSÍME O PŘIHLÁŠENÍ NA PONDĚLNÍ JÓGU DO PONDĚLÍ DO 12:00. Doma si nachystejte příjemé a klidné místo, jógamatku (karimatku), pohodlné oblečení, případně deku na závěrečnou relaxaci.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Další termíny akce

15.3.2021 20:00 (pondělí) Přidat do kalendáře
29.3.2021 20:00 (pondělí) Přidat do kalendáře

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Online: Jóga, už ne...

Wellness Hotel STEPPraha (2.2 km)

Sportovní centrum OlšankaPraha (4.9 km)

Žižkovská televizní věžPraha (5.4 km)