Save Boxing

Save Boxing

Adresa:

LIVE stream

Termín: 27.2.2021
Vstupné:

140 Kč

27únor sobota 17:00

Žánr: sportsport box live stream online přenos boxer


Více než 20 duelů v profesionálním boxu s velkou mezinárodní účastí i titulovými souboji. Po dvouleté pauze se do ringu vrátí i nejúspěšnější český profesionální boxer Lukáš Konečný, který se v oficiálním šestikolovém souboji utká s Pavlem Albrechtem. Dokáže na stará kolena bývalý mistr světa porazit mezinárodního mistra republiky?

Hlavním tahákem je souboj o mistra ČR v lehkém veltru mezi držitelem pásu Josefem Zahradníkem a jeho vyzyvatelem Erikem Agateljanem. O mezinárodní titul se utká Michal Dufek s maďarským Davidem Bernou. V supertíze se utká Tomáš Šálek s Knife Didierem z Konga, představí se i naše mistryně světa Fabiána Bytyqi, Dále uvidíme Tomáše Bezvodu proti René Molíkovi, Ondru Buderu s Michalem Rybou. Michala Reissingera, Dominika Musila, v amatérském duelu ke svému třetímu utkání nastoupí i 15-ti letá dcera Lukáše Konečného Jaromíra. Na akci budou startovat sportovci z Francie, Německa, Anglie, Nizozemí, Švédska a další. Je rozjednán start mnoha dalších zajímavých jmen, ale tato doba je bohužel trochu komplikovaná a to nejen pro pořádání velkých sportovních akcí.

Proto ideálně sledujte vývoj startovní listiny na facebook a případně i na www.profiboxing.cz.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce