Promítání na obřím plátně, které je sestaveno z šesti lodních kontejnerů na stadionu Strahov s vyhlídkou na Prahu, nebo výhledem na úžasně dlouhý západ slunce. Provoz kina začal v květnu 2020, ale promítá i přes zimní období.

Kromě sledování filmů je možné si objednat drink a další občerstvení.

Jeden z nejčtenějších románů britské spisovatelky Jane Austen se po více než šedesáti letech vrací na filmové plátno. Snová výprava do Anglie konce 18. století líčí osudy pěti krásných sester Bennetových, které matka vychovala k životnímu názoru, podle něhož je žena šťastná jen když se bohatě provdá. Tomuto modelu se za podpory dětinského otce úspěšně vzpírá jen Elizabeth. Když se ale objeví charismatický Mark Darcy, Elizabeth začíná o sňatku uvažovat. Mark ovšem vypadá jako ukrutný snob a navíc má podle všeho prsty v krizi, která narušila vztah Elizabetiny sestry Jane a jejího nápadníka pana Bingleyho. Je možné jednoho člověka stejně vášnivě nenávidět i milovat?

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 6 Akce v MČ Praha 6

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Pýcha a předsudek

Restaurant a hotel NebozízekPraha (1 016 metrů)

The Golden Wheel HotelPraha (1 441 metrů)

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (2.3 km)