LIVE stream - Podzemní umění

LIVE stream - Podzemní umění

Adresa:

LIVE stream

Termín: 18.3.2021
Vstupné:

zdarma

18březen čtvrtek 19:00

Žánr: divadlodrama live stream online Divadlo Orfeus zdarmadivadlo online

Umělci: Jan VaculíkJan Lukeš


Vážení diváci, ostražitý PES nám zatím pro vás nedovolí otevřít krytové divadlo, ale virtuálně vstoupit můžete. Jste srdečně zváni na náš Facebook, kde můžete zhlédnout vybraná představení. A hned jak to bude možné otevřeme i naše pancéřové dveře, za nimiž se na vaši návštěvu zodpovědně připravujeme. Zkoušíme a čistíme, čistíme a zkoušíme.

Váš nedočkavě se těšící a tetelící se soubor Divadla Orfeus.

Kamil Kessler
Podzemí umění
Večer v bytovém divadle 80tých let

Představení opětovní uvádíme na četná přání našich diváků a jako připomínku smutného výročí událostí únorového puče roku 1948.

Divadlo Orfeus uvádí literárně dramatickou koláž Podzemí umění, složenou z ukázek tvorby Ivo Vodseďálka, Egona Bondyho, Inky Machulkové, Ivana Wernische a Petra Placáka. Neklademe si za úkol poskytnout dobově přesný záznam literární tvorby jednotlivých autorů. Chceme, aby na pozadí vybraných textů, znovu vyvstala atmosféra časů, kdy umění muselo mít i svou podzemní podobu. Abychom nezapomněli. Abychom nebyli překvapeni.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce