Narozeninové okénko | 30 let Rock Café

Narozeninové okénko | 30 let Rock Café

Adresa:

Praha 1, Národní 116

Termín: 11.1.2021
Vstupné:

zdarma

11leden pondělí 16:00

Žánr: koncertynarozeniny výročí oslava historie rozhovory live stream online Rock Café zdarma


V pondělí 11. ledna 2021 uplyne přesně 30 let od oficiálního zahájení provozu Rock Café. To sice fungovalo už o rok dříve, klubové narozeniny ale slavíme až od tohoto termínu. Plánovali jsme velké oslavy se spoustou koncertů, divadel a besed, ani jedno v tuto chvíli není možné. Jak už je za ty tři dekády naším dobrým zvykem, nevzdáváme se a připravili jsme alternativní oslavy, na které, věříme, během jara navážeme právě i koncerty.

Toto významné výročí v historii klubu si rozhodně zaslouží oslavit! A proto jsme se rozhodli připravit okénko, kdy se za pípu postaví naši majitelé, ředitel klubu, bývalí i současní produkční a další, kteří se starají o chod Rock Café. Budeme moc rádi, když si přijdete pro pivo s sebou, svařák nebo kávu, prohodíte s námi pár slov a následně si na naše narozeniny připijete doma.

V rámci oslav pro vás chystáme také spoustu online obsahu – rozhovory, připomenutí historických milníků a videozdravic, o tom všem vás budeme co nejdříve informovat.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Narozeninové okénko |...

Hotel ElitePraha (126 metrů)

Hotel Cloister InnPraha (219 metrů)

Old Prague HotelPraha (222 metrů)