Svatební veletrh 2021? Už v lednu! Tentokrát ale jinak.
Svatební veletrh v době Covidu? Bude! Navštívit jej můžete už v lednu a navíc zcela bezpečně. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost potkat se s dodavateli svatebního zboží a služeb, zeptat se jich na cokoliv vás zajímá a hlavně - si vše prohlédnout na vlastní oči a ještě k tomu získat slevy.

Jak to ale provést? Protože to v nejbližší době s hromadným setkáváním lidí nevypadá zrovna růžově, rozhodli jsme se u nás pustit po hlavě do něčeho, co u nás ještě nebylo a připravili jsme PRVNÍ ČESKÝ VIRTUÁLNÍ SVATEBNÍ FESTIVAL!

Bude se konat od pátku do neděle 22. - 24. ledna 2021 a čeká vás online veletrh a zábava v jednom! Představte si stovky stanů pod širým nebem a v každém z nich ti nejlepší z dodavatelů svatebního zboží a služeb, které český svatební trh nabízí!

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?
zprostředkujeme vám možnost osobního setkání (skrze video hovory a chat) s dodavateli ze všech možných oborů
budete si moci prohlédnout, co nabízí a zeptat se na cokoli, co vás zajímá
mezi stovkami účastníků si tak můžete vybrat ty, kteří vám sednou nejvíce
získáte spoustu veletržních slev a výhod
čeká vás bohatý doprovodný program
a také soutěže a akce

A V ČEM JSOU NEJVĚTŠÍ VÝHODY VIRTUÁLNÍHO SVATEBNÍHO FESTIVALU?
celý festival bude interaktivní
vybírat si můžete z pohodlí svého domova
a hlavně – bez obav o své zdraví!

Investujte do příprav své svatby 190 Kč (zaváděcí cena platná do 15. 11. 2020), uvidíte sami, že to bude jedna z těch nejlepších investic do vaší svatby. A kromě toho – také jedna z mála, která se vám vrátí, protože na festivalových slevách můžete získat své peníze zpět!

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Podobné akce