Koncert ze Studia Dva „Petře Hapko, děkujeme!“

Koncert ze Studia Dva „Petře Hapko, děkujeme!“

Adresa:

LIVE stream

Termín: 6.1.2021

6leden středa 19:00

Žánr: koncertylive stream online charita benefiční akce

Umělci: Lenka NováOndřej RumlPetra HřebíčkováJan MaxiánXavier Baumaxa


Od 6. ledna 2015 se v divadle Studio Dva každý rok pravidelně odehrává unikátní koncert koncipovaný jako poděkování Michala Horáčka a jeho hostů Petru Hapkovi s názvem „Petře Hapko, děkujeme". Tradiční koncert 6. ledna 2021 se nemůže odehrát pro diváky, ale účinkující se rozhodli jeho živým přenosem podpořit Centrum Paraple.

Od 19 hodin Michal Horáček přivítá Petra Maláska a jeho skupinu a zazpívají Lenka Nová, Ondřej Ruml, Petra Hřebíčková, Jana Lota, Jan Maxián, Jan Sklenář a jako speciální host Xavier Baumaxa.

Lenka Nová začala v první kapele zpívat již ve 14-ti letech. V kapele Laura a její tygři působila krásných dvanáct let, během kterých natočila čtyři desky. Na sólovou dráhu se vydala v roce 2003. Ráda spolupracuji...
Xavier Baumaxa, vlastním jménem Lubomír Tichý je litvínovský písničkář a kytarista. Než se vydal na sólovou dráhu, působil v kapelách V.M.H. a Faulnamusic. Jeho projev je založen na slovních hříčkách, parodiích na různé...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce