Louis Tomlinson v Praze

Louis Tomlinson v Praze

Adresa:

Praha 8, Pernerova 652/55

Termín: 31.3.2022 v 18:30 hod. (čtvrtek)
Vstupné:

990 Kč

31březen čtvrtek 18:30

Žánr: koncertyIndie pop Indie rock Pop rock


Uplynulý rok byl pro britského zpěváka Louise Tomlinsona zásadní, jako poslední člen One Direction totiž vydal svou dlouho očekávanou debutovou desku Walls. V Praze ji měl původně představit už letos v srpnu, kvůli stále nejisté situaci se celé turné včetně pražského koncertu přesouvá na jaro 2022. Louis Tomlinson tak ve Foru Karlín vystoupí 31. března 2022. Jako support se představí kapela Only the Poets.

Od doby, kdy nejúspěšnější popová kapela dvacátého prvního století One Direction ohlásila v roce 2015 pauzu, stihl Louis Tomlinson vydat několik úspěšných singlů, které bodovaly na nejvyšších příčkách britské hitparády. Uplynulý rok byl pro tohot britského zpěváka zásadní, jako poslední člen One Direction totiž vydal svou dlouho očekávanou debutovou desku Walls. Na té se oproti své dřívější popové tvorbě nechal inspirovat érou devadesátkového britpopu.

„Mám pocit, jako kdybych teprve teď zažíval start své dráhy, nemůžu se dočkat, až budu konečně koncertovat,“ dodává.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Praha 8 Akce v MČ Praha 8

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Louis Tomlinson v Praze

Pentahotel PraguePraha (326 metrů)

Hotel Royal PraguePraha (422 metrů)

Hostel MarabouPraha (475 metrů)