Lucie v opeře

Lucie v opeře

Adresa:

Praha 9, Ocelářská 460/2

Termín: 20.10.2021 v 20:00 hod. (středa)
Vstupné:

1 390 Kč - 2 490 Kč

20říjen středa 20:00

Žánr: koncertypop rock show filharmonie opera pěvecký sbor O2 Arena Praha

Umělci: David Koller


Podzim 2021 bude pro fanoušky skupiny Lucie vrcholem hudební sezony! Lucie vyráží na halové turné po České republice s novým programem s exkluzivní hudební aranží v doprovodu symfonického orchestru, pěveckého sboru a s organicky efektní dynamickou scénou. V rámci turné Lucie v opeře se zastaví také v pražské O2 areně, kde odehraje koncert v této jedinečné podobě 20. října 2021.

Hudebně bude turné naprosto přelomové - Lucie se spojila s dirigentem Kryštofem Markem, držitelem Českého lva za hudbu k filmu Masaryk, který vytvořil nové symfonické aranžmá pro celý program této show - a v kombinaci kompletního obsazení skupiny, Filharmonie Hradce Králové a pěveckého sboru se tak na fanoušky chystá téměř dvouhodinový průřez celou tvorbou Lucie tak, jak ho ještě nezažili.

David Koller patří k významným muzikantům střední generace českého bigbítu. Autor mnoha dnes již klasických hitů se nejvíce proslavil jako lídr rockové skupiny Lucie, kde působil v letech 1987 až 2005. Účinkoval i v dalších...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Praha 9 Akce v MČ Praha 9

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Lucie v opeře

Hotel CarolPraha (142 metrů)

Hotel Relax InnPraha (412 metrů)

Wellness Hotel STEPPraha (415 metrů)