Mikulášská jatka drive-in

Mikulášská jatka drive-in

Adresa:

Praha 7, Bubenské nábřeží 306/13

Termín: 5.12.2020

Žánr: ostatní akceMikulášadventVánocepro děti


Jatka78 srdečně zvou na Mikulášskou ve verzi Mike-in.

Letošní Mikulášská Jatka proběhnou jinak. Že je něco „jinak“ pociťujeme již od března. Důležité je však to nevzdávat a hlavně děti nepřipravit o Mikuláše! 5. prosince se tak bude Pražská tržnice opět hemžit čerty, anděly, skřítky a Mikuláši! A také auty. V nich budete sedět vy! Letošní Mikulášská Jatka totiž proběhnou v drive-in variantě. Vy přijedete, zůstáváte v bezpečí svého auta a my hrajeme!

Děti projedou peklem, kde budou čerti skákat až ke stropu, nebem plným létajících andělů a skončí u zářícího Mikuláše, laskavého a vlídného. Kdo byl hodný, dostane na cestu jablíčko nebo bramboru. A ti ostatní skončí v cirkusovém pekle.

Pro další zájemce, kteří se na událost nedostanou, chystáme speciální Mikulášskou ústřednu78, kdy se děti budou moci spojit nejen s Mikulši, ale i čerty a anděly po telefonu.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Kulturní centra - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Mikulášská jatka...

Wellness Hotel Extol InnPraha (430 metrů)

Hotel Royal PraguePraha (720 metrů)

Pentahotel PraguePraha (834 metrů)