Letní Letná

Letní Letná

Adresa:

Praha 7, Letenské sady 341

Termín: 12.8.2021 (čtvrtek) 31.8.2021

12srp - 31srp celý den

Žánr: festivalyakrobacie klauni nový cirkus divadlo hudba divadelní festival


Vyhlídky pro kulturu se neustále mění, Mezinárodní festival nového cirkusu a divadla etní Letná ale věří, že je přesto pořád na co se těšit. S optimismem proto pokračuje v přípravách osmnáctého ročníku. V předprodeji už jsou lístky na první potvrzenou zahraniční hvězdu. Po šesti letech a velkolepém úspěchu se do Prahy vrátí jeden z nejznámějších britských novocirkusových souborů NoFit State Circus.

Nejen jejich představení LEXICON, ale i další soubory a především návštěvníky přivítá šapitó na pražské Letné od 12. do 31. srpna 2021. 

Festival Letní Letná koncentruje do necelých tří týdnů to nejlepší z tuzemského i zahraničního nového cirkusu, ale také divadla a hudby. Čekání určitě bude stát za to. 

Organizátoři počítají v roce 2021 s plnohodnotným programem. Nicméně i přes naději, že se vše podaří, jsou si vědomi, že také do osmnáctého ročníku by mohla zasáhnout pandemie. „Změny nastanou v případě, že budeme muset následovat státní bezpečnostní opatření,“ připouští Jiří Turek. Z letošní „odlehčené verze“ si odnáší nejen zkušenost, jak lze v takovém případě program přizpůsobit, ale také inspiraci v podobě open air stage. „Rádi bychom ji pro příští rok udrželi, ale uvidíme, jak vše půjde programově skloubit,“ plánuje, že by venkovní scéna mohla zůstat součástí programu.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

21leden čtvrtek 19:30

28leden čtvrtek 18:30

Bratří speciál - Praha

, Bubenské nábřeží 306/13 Divadlo

Ubytování v okolí akce Letní Letná

Tyn Yard ResidencePraha (906 metrů)

Výstaviště HolešovicePraha (1 046 metrů)

The Emblem HotelPraha (1 100 metrů)