Muzeum Karla Zemana znovuotevírá expozici

Muzeum Karla Zemana znovuotevírá expozici

Adresa:

Praha 1, Saská 3

Termín: 3.12.2020 31.12.2020

3pro - 31pro celý den

Žánr: výstavyznovuotevření expozice muzeum Vánoce Advent děti rodina interaktivní akce


Klapka! Kamera! Akce… Jsme zpět na scéně! Od čtvrtka 3. 12. 2020 znovu otevíráme expozici Muzea Karla Zemana! Interaktivní trik z filmu Baron Prášil rozbalíme jako dárek v Vánocům. V neděli Vláda ČR rozhodla o rozvolnění některých opatření a my se tak dostáváme zpět na scénu. Od čtvrtka 3. 12. 2020 znovuotevíráme expozici Muzea Karla Zemana a už se nemůžeme dočkat, že vás opět přivítáme v Saském dvoře na Malé Straně.

PES nám sice hlídá Muzeum a nedovolí naplnit celkovou kapacitu návštěvníků v expozici, ale i tak je u nás místo pro každého! Ať jste děti, rodiče, pár či jednotlivec, budeme se na vás od 3. prosince těšit v Muzeu Karla Zemana.

Pokud se těšíte na nový interaktivní trik, ve kterém se proletíte na dělové kouli jako baron Prášil, máte ještě čas na zakoupení dárkového poukazu se slevou 40 % na našem e-shopu. Interaktivní trik pro vás totiž chystáme jako dárek k Vánocům. Věříme, že Muzeum Karla Zemana vás okouzlí natolik, že si rádi přijdete vyzkoušet nový trik při druhé návštěvě po Vánocích.

Lepší časy už klepou na vrata Saského dvora! A my se vás nemůžeme dočkat!

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Muzeum Karla Zemana...

Hotel CharlesPraha (165 metrů)

Hotel U PávaPraha (235 metrů)

Hotel WaldsteinPraha (315 metrů)