LIVE stream - Osobnosti Hranic

LIVE stream - Osobnosti Hranic

Adresa:

LIVE stream

Termín: 2.12.2020 31.12.2020
Vstupné:

zdarma

2pro - 31pro celý den

Žánr: výstavyhistorie netradiční prohlídky osobnosti Hranice live stream online zdarma


Přes stovku osobností, které se narodily nebo žily v Hranicích a významně se zapsaly do historie města, najdete nyní souhrnně na jednom místě, a to na webových stránkách hranického muzea https://muzeum-hranice.cz/osobnosti/.

Texty jsou dílem několika autorů, a to Jiřího Nebeského, Václava Bednáře a dalších. S portréty osobností to byl trochu boj a mravenčí práce. Pro web texty zpracovala Bc. Jolana Konečná. Děkujeme panu Milanu Králikovi za doplnění některých portrétů. Bohužel nám na webových stránkách některé portréty chybí – ať už přímo fotografie nebo vyobrazení prostřednictvím perokreseb nebo olejomaleb či plastik.

Obracíme se tedy s prosbou na širokou veřejnost: máte-li k některým osobnostem portréty, prosíme, kontaktujte naši kolegyni Ing. Kateřinu Macháňovou, email: infocentrum.zamek@mkz-hranice.cz nebo tel. číslo: +420 581 607 479. 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Galerie a muzea v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce