Potěšte děti z dětského domova díky Stromu splněných přání

Potěšte děti z dětského domova díky Stromu splněných přání

Adresa:

Praha 3, Vinohradská 2828/151

Termín: 1.12.2020 23.12.2020
Vstupné:

zdarma

1pro - 23pro celý den

Žánr: ostatní akce


Potěšte opuštěné děti ze žateckého dětského domova a staňte se jejich Ježíškem i v letošním roce. Díky obchodnímu centru Atrium Flora máte šanci udělat dobrý skutek a potěšit jedno z 87 žateckých dětí dárkem ze Stromu splněných přání. 

Již od 1. prosince 2020 můžete udělat dobrý skutek a obdarovat jedno z dětí ze žateckého dětského domova. Obchodní centrum Atrium Flora se opět rozhodlo podpořit tento domov a uspořádat ve spolupráci s ním akci Strom splněných přání. Ta plní každoročně přání desítek dětí z dětského domova. Obdržené dárky jim vykouzlí úsměv na rtech a v žateckém domově zavládne štěstí a vděčnost za poskytnuté dary.

Staňte se i vy letos anonymním Ježíškem, a nejen vzhledem k současné situaci, kdy jsou děti navíc izolované, jim udělejte vánoční radost. Nezapomínejme, že ne každý z nás má možnost trávit Vánoce s našimi nejbližšími. Přání dětí ze žateckého dětského domova umístěná na strom v obchodním centru Atrium Flora na pražském Žižkově bude možné splnit od 1. do 23. prosince 2020. Pak budou dárky odvezeny do dětského domova. Udělat radost je jednoduché – vyberte si jedno z přání na stromě a splňte ho. Potěšte ty, které jejich vlastní rodiče potěšit nemohou. Volba, který dárek se rozhodnete darovat, je čistě na vás. Konkrétní přání dětí jsou různá, od základních potřeb, jako je oblečení či obuv, přes hračky po batohy do školy.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 3 Akce v MČ Praha 3

Podobné akce

6úno - 31procelý den

28červen pondělí 19:15

24červenec sobota 10:00

Náplavka Street Food

, Hořejší nábřeží Ostatní

Ubytování v okolí akce Potěšte děti z...

Hotel TaurusPraha (597 metrů)

Ĺ˝iĹľkovská televiznĂ­ věžPraha (789 metrů)

Hotel TheatrinoPraha (826 metrů)