Drive-in mikulášské koledování na střeše Westfield Chodov

Drive-in mikulášské koledování na střeše Westfield Chodov

Adresa:

Praha 4, Roztylská 2321/19

Termín: 5.12.2020

5prosinec sobota 14:30

Žánr: ostatní akceMikulášadventVánocepro děti


Drive-in mikulášské koledování na střeše Westfield Chodov Pokud se Mikuláš ani čerti k nikomu z nás v prosinci nevypraví, co takhle odvézt děti přímo za Mikulášem a zažít ho v bezpečí vašeho vozu? Nenechte své děti o tuto tradici připravit ani letos. Pro 40 z vás připravil Westfield Chodov na sobotu 5. prosince nezapomenutelný mikulášský zážitek pro celou rodinu. Na co se můžete těšit? Autem se vypravíte přímo na střechu Westfield Chodov, kde na vás bude čekat pekelná brána a za ní speciální show! Interaktivní dekorace, hudební a světelné efekty nebo čertí tanec spolehlivě navodí tu pravou pekelnou atmosféru.

Do nebeských výšin pak malé koledníky povznesou známí čeští herci v roli andělů a Mikuláše, kteří šikovným dětem předají dárky. To vše z pohodlí vašeho auta, takže i ti nejzlobivější zůstanou v bezpečí před čertovským pytlem! Soutěžit o účast na mikulášské podívané na střeše Westfield Chodov z bezpečí vašeho vozu je možné na Facebooku centra Westfield Chodov.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 4 Akce v MČ Praha 4

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Drive-in mikulášské...

Hotel GlobusPraha (1 091 metrů)

Top Hotel PrahaPraha (1 113 metrů)

Hotel TJ ChodovPraha (1 388 metrů)