Vrtulník Michael V. z J.A.R. oslaví letos 40 let na scéně natočením nové pilotní hudebně-zábavné show nazvané „Victory Show On Air/Line… aneb Konečně je pátek!“

Dvouhodinová show se bude vysílat živě z pražského Lucerna Music Baru v pátek 11. prosince v 16:00 ve video podobě na YouTube a v audio podobě na Color Radiu. Těšit se můžete na smršť vtipů, parodií a především skvělé muziky z rukou i úst předních umělců.

Na Victory Show On Air/Line… aneb Konečně je pátek! vystoupí:
Vojta Dyk
Jan Maxián
Taťána Gregor Brzobohatá
Ondřej Gregor Brzobohatý
Jiří Macháček
Lukáš Pavlásek
Tatiana Dyková-Vilhelmová
Bára Poláková Band
Bára Basiková
Sandra Pogodová
Ondřej Ruml
Top Dream Company
Electric Lady
a další
(na účasti hostů se stále pracuje)

Top Dream Company - složení: Martin Růža - zpěvOndřej Jonáš - zpěvJiří Němec - trubkaHarmy - trubkaJan Pospíšil - altsaxofonZbyněk Polívka - tenor saxofonRobert Mitrega - baryton saxofonMichael Krásný - baskytaraKarel Bárta -...
zpěvačka a kytaristka vystupující pod pseudonymem Electric Lady strhne publikum svým neuvěřitelným drivem, připomínajícím místy legendárního Jimi Hendrixe.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce

18prosinec sobota

Kryštof 2021

, Ocelářská 460/2 Koncert

20říjen středa 20:00

Lucie v opeře

, Ocelářská 460/2 Koncert