LIVE stream - Talkshow

LIVE stream - Talkshow "Belgické pivní Vánoce"

Adresa:

LIVE stream

Termín: 29.12.2020
Vstupné:

120 Kč

29prosinec úterý 19:30

Žánr: ostatní akcepivní talkshow online degustace stand-up live stream online

Umělci: Miloš ČermákLuděk Staněk


V úterý 29. 12. 2020 v 19:30 vysíláme live stream degustační talkshow ""Belgické Vánoce"" analytika Českého rozhlasu, autora knihy ""Pivní království Belgie"" a především milovníka belgického piva Filipa Nerada a jeho hostů.

Přenos začne v úterý 29. prosince od 19:30 na této adrese

Po zakoupení vstupenky, v potvrzovacím emailu obdržíte přístupový kód.

Každý unikátní kód umožňuje jeden přístup k živému přenosu a vždy pouze z jednoho zařízení.

Vychutnejte si on-line degustaci vybraných belgických piv s Filipem a jeho hosty, příjemně se pobavte a rozšiřte si své znalosti nejen o belgickém pivu. Degustovat se samozřejmě nedá bez piv, ta ideální belgická na vánoční svátky a na tento večer získáte na bierhuis.cz. Pro vyznavače dobré zábavy jsou k dispozici jen vstupenky na tuto unikátní pivní talkshow.

Hosté - advokátka a spisovatelka Daniela Kovářová, novinář, spisovatel a stand-up komik Miloš Čermák, moderátor a stand-up komik Luděk Staněk a zakladatel a stratég Aboxs Communications Martin Lidický.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Podobné akce