On-line swingová tančírna roztančí české domácnosti a pomůže seniorům

Adresa:

Praha, online - u vás doma

Termín: 27.11.2020
Vstupné:

dobrovolné - charitativní akce

27listopad pátek 20:00

Žánr: koncertyonlineswing


1. On-line swingová tančírna roztančí české domácnosti a pomůže seniorům Rádi bychom vás pozvali na 1. On-line swingovou tančírnu, kterou vás provede Adéla Zejfartová se svým orchestrem Sunny Swing. Akce se uskuteční v pátek 27.11. od 20:00 pod záštitou projektu Scéna 2020 - Hrajeme pro život a výtěžek podpoří nadaci Taťány Gregor Brzobohaté Krása pomoci.

Sunny Swing Orchestra hraje české prvorepublikové šlágry i světové evergreeny 20.- 40.let. V on-line tančírně se k orchestru připojí i profesionální swingoví tanečníci Anna Marešová a Štěpán Jordánek, kteří se pokusí zvednout diváky napříč generacemi u obrazovek z pohovek a roztančit je v radostném rytmu swingu. V rámci koncertů pořádaných Scénou 2020 má každá kapela možnost zvolit si charitativní projekt, na který bude věnována částka vybraná v průběhu streamu jejich vystoupení. Adéla Zejfartová a Sunny Swing se pro tyto účely spojili s Krásou pomoci. Ta se zaměřuje na pomoc seniorům, kteří jsou v této době velice osamělí a často odkázáni na pomoc druhých. Více o nadaci naleznete zde www.krasapomoci.cz. Jak se můžete zúčastnit 1. On-line swingové tančírny a přispět tak i nadaci Krása pomoci se dozvíte na https://www.donio.cz/SwingSeniorum.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby v Praze Akce v MČ Praha

Podobné akce

Ubytování v okolí akce On-line swingová...

Abacta ResidencePraha (132 metrů)

Hotel LunĂ­kPraha (288 metrů)

Hotel AnnaPraha (306 metrů)