Zveme Vás na rozsvícení vánočního stromu před budovou radnice na Masarykově náměstí, které tentokráte budeme sledovat z našich domovů.
Město Rožnov ve spolupráci s T klubem – kulturní agenturou a TV Beskyd připravilo přímý přenos a umožnilo tak vám všem tuto akci navštívit alespoň prostřednictvím TV obrazovky nebo online.

Děti se mohou těšit na pohádku Divadla V batohu s názvem Čekání s anděly na Ježíška, uslyší také vánoční příběh a krásnou adventní píseň. Diváky na dálku pozdraví a něco zajímavého na sebe prozradí nejen umělci, ale i zástupci církví a vedení města. Na samotný závěr se rozsvítí stromeček i přilehlá vánoční výzdoba. Těšíme se na vás u vás doma.

Živý o nline přenos bude zajišťovat TV Beskyd, který bude dostupný na  YouTube ,  facebooku ,  webových stránkách TV Beskyd a také na kabelové televizi TV Beskyd přímým přenosem v pátek 27.11. od 16.30. 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce