Nejslavnější české muzikály - 20 let Divadla Broadway

Nejslavnější české muzikály - 20 let Divadla Broadway

Adresa:

Praha 9, Ocelářská 460/2

Termín: 26.2.2022 v 19:00 hod. (sobota)
Vstupné:

750 Kč - 2 990 Kč

26únor sobota 19:00

Žánr: koncertypop rock muzikál

Umělci: Michal DavidHelena VondráčkováBára BasikováVáclav NeckářMarian VojtkoDaniel HůlkaPetr KolářPetra JanůAlžbeta BartošováIlona CsákováAleš Háma


Divadlo Broadway oslaví 20 let svého působení na koncertě s názvem NEJSLAVNĚJŠÍ ČESKÉ MUZIKÁLY – 20 LET DIVADLA BROADWAY. Koncert se uskuteční dne 26. února 2022 v pražské O2 aréně.

Na koncertě vystoupí největší hvězdy českých muzikálů – Michal David, Helena Vondráčková, Bára Basiková, Václav Neckář, Marian Vojtko, Daniel Hůlka, Petr Kolář, Petra Janů, Alžbeta Bartošová, Ilona Csáková a mnoho dalších.

Slavnostním večerem provedou Aleš Háma a Kristina Kloubková.

 

Muzikálový a operní zpěvák, původem ze Slovenska, držitel Ceny Thálie 2010 v kategorii Opereta, muzikál a jiný hudebně-dramatický žánr (role Barona Prášila ve stejnojmenném muzikálu), v současné době ve stálém angažmá...
Petr Kolář je český popový a rockový zpěvák a zkušený muzikálový herec. Za roli Athose v muzikálu Tři mušketýři byl nominován na prestižní cenu Thalie.
Petra Janů, vlastním jménem Jana Petrů je česká popová zpěvačka a herečka. Od roku 1972 vystupovala v Semaforu. Od roku 1977 zpívala se skupinou Pro-rock, se kterou vydala své první album Motorest. V roce 1978 skončila ve Zlatém...
Ilona Csáková je česká popová zpěvačka, která svojí kariéru odstartovala v roce 1987 působením v kapele Laura a její tygři, ve které vydržela až do roku 1992. Poté se vydala na svoji úspěšnou sólovou dráhu.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Praha 9 Akce v MČ Praha 9

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Nejslavnější české...

Hotel CarolPraha (142 metrů)

Hotel Relax InnPraha (412 metrů)

Wellness Hotel STEPPraha (415 metrů)