Paleček (živý přenos) - představení pro děti a rodiče

Paleček (živý přenos) - představení pro děti a rodiče

Adresa:

LIVE stream, online

Termín: 22.11.2020

22listopad neděle 15:00

Žánr: divadlopro dětionlinestream


Jedná se o živý přenos ze Švandova divadla. Žili spolu jeden muž a žena a ti nemohli mít děťátko. Kdyby měli alespoň malinkaté, velké jako palec... A hele, ono se to nakonec povedlo! Je tedy opravdu jen jako palec, kluk jeden, začali mu tedy říkat Paleček. A byl moc šikovný a hodný. Jenže si ho vyhlídnul zloděj, takový pomocník by se mu hodil. Paleček mu ovšem pomáhat nechtěl, to ne, krást se nemá.

Ale zakoukal se do princezny na zámku a tak tomu zloději trochu pomáhat musel. Ale kam mu pomohl a jestli může i takový chlapeček vyrůst, se dozvíte v nové pohádce Buchet a loutek Paleček Přijďte a uvidíte, těšíme se na vás. Režie: Buchty a loutky pod vedením Marka Bečky Loutky a scéna: Tereza Komárková Hudba: Vít Brukner Střídavě hrají: Marek Bečka, Vít Brukner, Radek Beran, Zuzana Bruknerová Prodej vstupenek přes portál BOOM - https://www.goforboom.com/cs/udalosti/buchty-a-loutky-palecek

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce