LIVE stream - Filmová přehlídka australských a novozélandských filmů

LIVE stream - Filmová přehlídka australských a novozélandských filmů

Adresa:

LIVE stream

Termín: 19.11.2020 29.11.2020

19lis - 29lis celý den

Žánr: filmfilmový festival Austrálie Nový Zéland live stream online


Prosluněná Austrálie a svěží Nový Zéland. Léto, oceán, čerstvý horský vánek, ledovcová krajina, džungle kapradin, vinice i vyprahlá poušť – to vše během pár kliknutí na kterékoli obrazovce v České republice. 10 dní na sestavení programu podle nálady a časových možností každého, kdo má chuť zažít Aussie & Kiwi atmosféru.

7. ročník přehlídky Aussie & Kiwi Film Fest nabídne v originálním znění s českými titulky v online kině DAFilms.cz výběr divácky nejúspěšnějších hitů uplynulých ročníků festivalu a novinky, které kvůli pandemii nebyly v kinech. Hollywoodské hvězdy Kate Winslet, Daniel Radcliffe a Hugo Weaving se od 19. do 29. listopadu představí ve svěžím filmovém menu zaoceánských kinematografií.

Online festival doprovodí Aussie & Kiwi Food Week v pražském Bistru OKO a slevové akce partnerů Foltýn Wine a Pod 7 kilo.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce