LIVE stream - PechaKucha Night Prague

LIVE stream - PechaKucha Night Prague

Adresa:

LIVE stream

Termín: 31.3.2021
Vstupné:

200 Kč

31březen středa 20:00

Žánr: filmarchitektura design grafický design výtvarné umění fotografie divadlo hudba teorie live stream online


První PechaKucha Night Prague letošního roku proběhne ve středu 31. března od 20:20 online skrze platformu Moje kino LIVE a představí jedenáct českých autorů a autorských kolektivů. O své práci promluví například architekt a nově i vlastník Pivovaru Rudník Josef Smutný, malířka a absolventka pražské AVU Ester Knapová, fotografické duo Lenka Glisníková a Karolína Matušková pracující pod značkou shotby.us, programový ředitel Radia 1 Zdeněk Lichnovský, mjölk architekti a další. Po skončení všech prezentací bude divákům nabídnut speciální DJ set. Online PechaKucha bude obohacena o chat, v rámci kterého diváci mohou sdílet dojmy mezi sebou, samotnými autory či členy dramaturgické rady PKNP.

Pražská PechaKucha zahajuje první letošní PKNP představením jedenácti mluvčích z různých tvůrčích oborů, kteří ve speciálním formátu 20 obrázků na 20 vteřin promluví o sobě a své práci. K tomu organizátoři připojují pár novinek: “Zůstáváme prozatím v online verzi, ale snažíme se stále přicházet s něčím novým, v minulém měsíci jsme projektem PechaKucha Window Gallery oživili výlohy zavřených kaváren, kde jsme vystavili díla autorů, kteří v minulosti na PKNP vystoupili. Nyní přicházíme s již 72. večerem PechaKucha Prague, obměnili jsme vizuální styl, kde nadále zůstala dominantním prvkem číslice, která odkazuje na počet doposud konaných PechaKucha večerů. Abychom vizuální styl trochu oživili, přetvořili jsme číslice do jiných forem a tvarů. Další novinkou je, že jsme posunuli začátek PechaKucha večerů o hodinu později, na 20 hodin a 20 minut.”, dodává zakladatelka pražské PechaKucha Jana Kostelecká.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce

3pro - 31procelý den

2srp - 8srpcelý den