LIVE stream - Mlsné medvědí příběhy + dílna

LIVE stream - Mlsné medvědí příběhy + dílna

Adresa:

LIVE stream

Termín: 15.11.2020
Vstupné:

110 Kč

15listopad neděle 16:00

Žánr: filmkino dílna pro děti rodina dílna live stream online


V rámci online streamu „Moje kino Live“ proběhne projekce filmu „Mlsné medvědí příběhy“, po které bude následovat dílna.

Mlsné medvědí příběhy / Alexandra Májová, Kateřina Karhánková / Česko 2020 / 45 min. – Medvědí kamarádi z úspěšného pásma Hurá na pohádky jsou zpět. Ten velký, to je Nedvěd, a ten mrňous zase Miška. Spolu podnikají ta nejbláznivější dobrodružství, aby co nejjednodušeji nacpali svá věčně hladová bříška. V povídkovém filmu Mlsné medvědí příběhy mají obzvlášť napilno. Diváci uvidí, jak se tito zábavní chlupáči seznámili, jak spolu vaří nebo ochutnávají lanýže, jak v létě slaví Vánoce, které každou zimu prospí, i jak se usmiřuje medvědí hádka. Dokonce je čeká obrovská hostina, kam dorazí medvědi z celého světa. Příběhy plné vtipu, dobrodružství a ponaučení ocení nejmenší diváci i jejich starší sourozenci a rodiče.

V dílně po projekci Mlsných medvědích příběhů si děti budou moci vyzkoušet, jak takový animovaný film vzniká, vyrobí si medvědí loutky a natočí si s nimi krátký film. Dílnu povede zkušená lektorka Aeroškoly, která dětem vše ukáže a vysvětlí krok za krokem. Pracovat budou s technikou ploškové stop motion animace. Dílna je vhodná pro všechny děti bez rozdílu věku, těm menším pomohou s vystřihováním a lepením rodiče.

Aby si děti mohly doma natočit krátký film, je nutné si nachystat předem tyto pomůcky:

určitě bude potřeba:

nůžky
bílou lepící hmotu (např. patafix)
dále je možné využít, ale půjde to i bez toho:

pastelky, fixy nebo cokoliv na kreslení a malování, co je k dispozici
větší bílý, nebo barevný papír (A3 nebo A2) a menší barevné papíry
lepidlo na papír
papírovou lepící pásku

Dále si předem vytisknout pdf soubor, který každý dostane se vstupenkou. 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce