Patříte k nadšencům, kteří stále něco vymýšlejí, vylepšují a konstruují? Nebo jen rádi žasnete nad tím, co všechno si lidé dokážou sami vyrobit? Pak si nenechte ujít Bastlfest – festival kutilství pro celou rodinu. Tentokrát se potkáme v online studiu v sobotu 21. listopadu.

NA CO SE TĚŠIT?
Během online vysílání si užijete nejrůznější návody, spoustu inspirace, jednoduché vyrábění i inspirativní rozhovory se zajímavými kutily. Bastlfest tak již po páté, i když letos pouze v online podobě, propojuje tradici českého kutění a bastlířství s novými trendy a technologiemi.

PROČ SE DÍVAT?
Pro mladší diváky chystáme celou řadu návodů na domácí kutění. Některé domácí vychytávky a výrobky si diváci vyzkouší zároveň s lektory VIDA!

Dospělí zase ocení rozhovory s nejrůznějšími kutily. Nebudou chybět papíroví modeláři, pletací dílna, radioamatéři, výrobci vitráží nebo lidé pracující s moderními technologiemi či 3D tiskárnami.

KDE SLEDOVAT?
Online přenos z Bastlfest studia sledovat na webu nebo na našem facebookovém profilu vidabrno.

Moderátorem Bastlfest studia bude Ondřej Blaho z Dobrého rána s ČT.

KDY ZAPNOUT BASTLFEST STUDIO?
Vysílat budeme v sobotu 21. listopadu odpoledne. Čekají nás dvě online vysílání, která budou trvat přibližně hodinu.

ČASY VYSÍLÁNÍ:
14:00–15:00
16:00–17:00

POJISTĚTE SI, ŽE STREAM NEPROPÁSNETE!
Do e-mailu vám pošleme včas upozornění i další kutilské tipy. Pro prvních 100 registrovaných máme navíc dárek – originální kutilský nákrčník!

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

14kvě - 31procelý den

iMucha

, Náměstí Republiky 5 Výstava