Cirk La Putyka - Výdejní okénko kultury

Cirk La Putyka - Výdejní okénko kultury

Adresa:

Praha 7, Bubenské nábř. 306/13

Termín: 10.11.2020
Vstupné:

zdarma

10listopad úterý 18:00

Žánr: divadlokultura okénko kultury nový cirkus show akrobacie rodina děti zdarma Praha

Umělci: Cirk La Putyka


Po telefonní Ústředně78 s herci a zajímavými hosty či obrovských bublinách s akrobaty v pražských ulicích připravil soubor Cirk La Putyka na dobu, kdy jsou kulturní akce zrušeny, další netradiční divadelní projekt - Výdejní okénko kultury. Podobně jako v případě restaurací otevře Cirk La Putyka v úterý 10. listopadu od 18 do 20 hodin v hale Skleněnka naproti Jatkám78 „výdejní“ okénko, skrz něž budou moci diváci ve velmi omezeném počtu jednoho, dvou nebo jako maximálně čtyřčlenná rodina sledovat krátké novocirkusové představení odehrávající se uvnitř.

Představení trvá pět minut a soubor ho za večer zahraje celkem desetkrát. Vše proběhne za dodržení aktu-álních hygienických nařízení, diváci sedí venku u okénka a herci jsou od nich vzdálení několik metrů.

Vstup je zdarma, vzhledem k omezenému počtu diváků je nutná registrace předem na přesné časy.

Členové souboru Cirk La Putyka vedle netradičních divadelních projektů v současné době pomáhají například v nemocnicích nebo připravují projekt pro domovy seniorů nazvaný LaDění.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Divadla - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Cirk La Putyka -...

Hotel Royal PraguePraha (604 metrů)

Wellness Hotel Extol InnPraha (639 metrů)

Hilton PraguePraha (718 metrů)