Konference Osobní prosperita - Cesta udržitelného rozvoje společnosti aneb Krize jako příležitost

Konference Osobní prosperita - Cesta udržitelného rozvoje společnosti aneb Krize jako příležitost

Adresa:

LIVE stream, online

Termín: 26.11.2020
Vstupné:

zdarma

26listopad čtvrtek 09:00

Žánr: ostatní akcekonference


Společnost yourchance o.p.s. si Vás dovoluje srdečně pozvat na odbornou konferenci Osobní prosperita - cesta udržitelného rozvoje společnosti Konference se koná pod záštitou Informační kanceláře OSN v ČR. Akce je určena sociálním a pedagogickým pracovníkům, odborníkům z řad školství, zástupcům veřejného a neziskového sektoru, ale také podnikatelům a zájemcům z řad široké veřejnosti. Konference proběhne v režimu on-line v aplikaci ZOOM, odkaz najdete v den konání akce na webu: http://www.yourchance.cz/konference-2020-osn/.

Vstup je bez poplatku, registrace předem je nutná a možná na webu akce. Vybíráme z programu: - krize jako příležitost k osobnímu rozvoji a podnikavosti - principy budování osobní prosperity a rozvoj podnikavosti napříč generacemi - systém integrace sociálně znevýhodněných osob - to vše jako prevence a zmírňování následků chudoby - role Finanční gramotnosti v této době Dopolední blok bude věnován přednáškám a panelovým diskuzím. Odpolední blok pak přednáškám a workshopům. Těšíme se na Vás.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce