Online přednáška psychologie sériových vrahů

Online přednáška psychologie sériových vrahů

Adresa:

LIVE stream, online

Termín: 12.11.2020 15.11.2020
Vstupné:

250 - 350 Kč

12lis - 15lis celý den

Žánr: ostatní akcepřednášky online


Populární přednášková tour Dr. Andreje Drbohlava - autora knižních bestsellerů o temnotě lidské duše. Kdo je pachatel násilných trestných činů? Jak myslí? Jak žije? Jaká je jeho životní cesta? Proč v některých lidech zvítězí zlo? Andrej Drbohlav se dlouhodobě věnuje extrémním formám behaviorální patologie a psychopatologie.

Jeho přednášky jsou velmi oblíbené díky srozumitelnosti se kterou představuje příčiny vzniku, životní cesty a temné duše psychopatů, násilníků a agresorů na reálných příkladech tuzemské i světové kriminalistiky či z praxe. Lidská duše je rozlehlá, rozmanitá a pestrobarevná krajina, která vytváří jemné, ale i velmi hrubé rozdíly mezi všemi lidmi a činí každého člověka zcela jedinečným. Je to fascinující a stále jen málo probádaný svět. Přijďte na malou chvíli nahlédnout do temných zákoutí zla a klikaté životní cesty vzdorovitých, pokřivených a rozmanitě zneužívaných dětí, které vyrostly ve skutečná monstra.

Zváni jsou studenti i odborníci z oblasti psychologie, etopedie, sociologie, behaviorální či sociální patologie, psychiatrie či kriminalistiky, stejně tak širší veřejnost se zájmem o stinné stránky lidské psychiky, obtížného dětství, dozrávání a patologie lidské duše. Po přednášce proběhne live stream s Andrejem Drbohlavem, který bude zodpovídat vaše dotazy. Pořádá: Institut behaviorálních studií IBSARO

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce