Online přednáška psychologie masových vrahů

Online přednáška psychologie masových vrahů

Adresa:

LIVE stream, online

Termín: 12.11.2020 15.11.2020
Vstupné:

250 - 350 Kč

12lis - 15lis celý den

Žánr: ostatní akcepřednášky online


Populární přednášková tour Dr. Andreje Drbohlava - autora knižních bestsellerů o temnotě lidské duše. Jak vypadá pachatel masových útoků? Jak myslí? Jak žije? Jaká je jeho životní cesta? Jaké jsou jeho motivy? Je pachatel masových útoků produktem nemocné společnosti? Andrej Drbohlav se dlouhodobě věnuje extrémním formám behaviorální patologie a psychopatologie. Jeho přednášky jsou velmi oblíbené díky srozumitelnosti se kterou představuje příčiny vzniku, životní cesty a temné duše psychopatů, násilníků a agresorů na reálných příkladech tuzemské i světové kriminalistiky či z praxe.

V návaznosti na úspěšnou přednášku Psychologie sériových vrahů se Andrej Drbohlav tentokrát zaměří na příběhy temnoty duše pachatelů masových útoků, kteří jsou často produktem nemocné společnosti. Pachatel masových útoků jinak myslí, jinak žije, jinak páchá zlo, má dokonce i jiné motivy, ale zejména se zcela jinak vyvíjí již od dětského věku. Zváni jsou studenti i odborníci z oblasti psychologie, etopedie, sociologie, behaviorální či sociální patologie, psychiatrie či kriminalistiky, stejně tak širší veřejnost se zájmem o stinné stránky lidské psychiky, obtížného dětství, dozrávání a patologie lidské duše. Po přednášce proběhne live stream s Andrejem Drbohlavem, který bude zodpovídat vaše dotazy. Pořádá: Institut behaviorálních studií IBSARO

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce