LIVE stream - Nod Academy: divadlo pomáhá s distanční výukou

LIVE stream - Nod Academy: divadlo pomáhá s distanční výukou

Adresa:

LIVE stream

Termín: 26.10.2020

26říjen středa 17:00

Žánr: ostatní akcedistanční výuka video-materiál projekt školství děti livechat přednášky live stream online


Společný projekt Divadla NoD a Národního pedagogického institutu ČR (dále NPI ČR) s názvem NOD ACADEMY, který má obohatit distanční výuku a pomoci pedagogům druhého stupně ZŠ a SŠ, vstupuje do druhého týdne vysílání. V rámci dalších pěti živých přenosů se opět představí přední čeští odborníci, kteří se budou věnovat průřezovým tématům, na která při běžné výuce chybí dostatek času.

Rozvrh NOD ACADEMY (vždy od 17:00):

Středa 11. 11. - MARTA LJUBKOVÁ (Literatura) - Divadlo (a my)
Čtvrtek 12. 11. - DAVID VENCLÍK (Dějepis) - Konspirační teorie
Pátek 13. 11. - SPECIÁLNÍ JAZYKOVÝ DÍL
Pondělí 16. 11. - MICHAEL ROZSYPAL (Občanka) - Politika
Středa 18. 11. - PAVEL SUCHAN (Fyzika) - Cesty do vesmíru

Každá „masterclass“ bude nejprve živě streamována z jeviště Divadla NoD, následně bude záznam upraven v postprodukci a doplněn o doprovodné materiály pro studenty a pedagogy k další samostatné práci s tématem. Tyto materiály vypracují odborníci na vzdělávání z NPI ČR, který pak bude celé balíčky materiálů zdarma distribuovat všem školám v České republice pro využití v rámci distanční výuky.

Cílem projektu je výroba profesionálně zpracovaných video-materiálů pro distanční výuku druhého stupně základních škol a středních škol.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce