Michal Prokop v Praze

Michal Prokop v Praze

Adresa:

Praha 1, Na Poříčí 26

Termín: 22.12.2020 (úterý)
Vstupné:

990 Kč - 1590 Kč

Žánr: koncertyrock vánoční koncert Praha

Umělci: Michal ProkopYellow SistersJan KořínekDavid Stypka


Přestože si v tuto chvíli veškerá česká kultura vybírá proti své vůli oddechový čas, ti nejaktivnější tvůrci se nevzdávají svých plánů. Patří mezi ně i Michal Prokop, který nehodlá svoje fanoušky i sebe ochudit o svůj tradiční vánoční koncert. Ten se, pokud to bude jen trochu možné, uskuteční 22. prosince v pražském Divadle Archa.

V letošním roce Michal Prokop pozve na pódium vokální skupinu Yellow Sisters a jednoho z našich nejlepších hráčů na Hammondovy varhany Jana Kořínka – ti všichni se podílejí s Michalem Prokopem na nahrávání jeho nejnovějšího, zatím nevydaného alba, což může slibovat pro prosincový předvánoční čas zajímavý koncertní dárek. Třetím hostem pak bude jeden z nejzajímavějších objevů domácí scény posledních let, slezský poprockový písničkář David Stypka.

Čtyři hlasy, čtyři srdce, čtyři přístupy, jak uchopit melodii, rytmus, náladu a vytvořit hudbu. Yellow Sisters jsou zvukovými iluzionistkami a procházejí s lehkostí napříč žánry soulu, funky, r

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

4prosinec pátek 19:00

14prosinec pondělí 19:30

16prosinec středa 19:30

Ubytování v okolí akce Michal Prokop v Praze

Tyn Yard ResidencePraha (723 metrů)

The Emblem HotelPraha (1 139 metrů)

ValentinskaPraha (1 263 metrů)