Výstava Markéty Meduna Kočkové

Výstava Markéty Meduna Kočkové

Adresa:

Praha 13, Bucharova 2928/14a

Termín: 21.10.2020 27.11.2020

21říj - 27lis celý den

Žánr: výstavygalerie umění obrazy emoce vernisáž Praha


Dílo umělkyně Markéty Meduna Kočkové – snové obrazy duševních pochodů i emocí – čeká po výstavách v Dubaji, nebo Jordánsku, veřejná prezentace i v České republice. Její ojedinělý přístup stojí na technice malování včelím voskem, a především na zobrazování niterných procesů buď konkrétní osoby, nebo celospolečenského odrazu kolektivních emocí. Ať už pozitivních, nebo těch problémových. Jejich příběh a atmosféru budou moci návštěvníci shlédnout 21. října 2020 na veřejné vernisáži a poté na výstavě do 27. listopadu 2020 v galerii Aspira Business Centre.

Obrazy inspirované duchem léčivých obrazů Zdeňka Hajného jsou díky malování včelím voskem nejen omyvatelné, ale hlavně plastické a mohou tak informace přenesené na plátno zprostředkovat hmatem. Umělkyně už prodala přes 200 obrazů, mnoho jich darovala.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Výstava Markéty Meduna...

Volcano Spa HotelPraha (964 metrů)

Hotel GolfPraha (1 742 metrů)

Hotel KavalĂ­rPraha (2.4 km)