The Bible - The Complete Word of God

The Bible - The Complete Word of God

Adresa:

Praha 1, Nosticova 2a

Termín: 2.10.2020

2říjen sobota 19:30

Žánr: divadlomuzikálhudebníkomedie


PYT+ uvádí návrat úspěšné inscenace: The Bible; The Complete Word of God (Abridged) od Adama Longa, Reeda Martina a Austina Tichenora. Tato jedinečná muzikálová komedie v podání devíti talentovaných mladých profesionálních herců pod taktovkou Adama Stewarta se po oceňovaných a vyprodaných červencových představeních vrací.

„Naprostá divadelní lahůdka." (Divák)

„Parádní cesta Starým a Novým zákonem...nejlepší podívaná v Praze!" (Divák)

Na počátku byl chaos. Proč ale končit na začátku. Je to k nevíře, ale Bible je ještě lepší, než jste si mysleli. Ať už jste katolík, ateista, muslim nebo Žid, protestant nebo presbyterián, v tomhle představení si každý najde to svoje. Možná se i něčemu přiučíte! V této nespoutané jízdě od fíkových listů po Poslední soud se devět herců a hereček bez servítek popere s klíčovými teologickými otázkami jako: Měli Adam a Eva pupíky? Vypadal Mojžíš jako Charlton Heston? A proč se slovo fonetický jinak píše a jinak vyslovuje?

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce The Bible - The Complete...

Restaurant a hotel NebozízekPraha (606 metrů)

The Golden Wheel HotelPraha (711 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (768 metrů)