Kreativní přednáška no. 1

Kreativní přednáška no. 1

Adresa:

Praha 2, Šafaříkova 1

Termín: 7.10.2020
Vstupné:

250 Kč

7říjen středa 19:30

Žánr: ostatní akcecestování


Kreativní cestování je jedinečná seznamovací agentura, která sbližuje nás všechny, kteří milujeme cestování, turistiku, hory, dálky a vyjímečné zážitky! 

Víme ale, že ne každý si může dovolit vyrazit s námi na celý víkend a proto jsme se rozhodli spojit příjemné s ještě příjemnějším a přidat k našim aktivitám i seznamovací večery v Praze! Speed dating už dávno vyšel z módy, obyčejný mejdan se nám zdál nudný a tak vám nově přinášíme cestovatelské přednášky, na kterých můžete potkat stejně naladěné lidi, kamarády, nebo budoucí matky či otce vašich dětí. Kreativitě se u nás meze nekladou! 

Cena vstupenky zahrnuje welcome drink (pivo nebo víno), cestovatelskou přednášku a následnou diskuzi s přednášejícím (Martin alias Lost Czech Man), video z akce, výstup z komfortní zóny, protože na přednášku můžeš přijít i sám, a hlavně středeční večer v zaručeně příjemné společnosti!

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 2 Akce v MČ Praha 2

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Kreativní přednáška...

Royal Court HotelPraha (389 metrů)

Royal Court ApartmentsPraha (564 metrů)

Union Hotel PraguePraha (926 metrů)