Klára Vlasáková | Autorské čtení

Klára Vlasáková | Autorské čtení

Adresa:

Praha 1, Široká 14

Termín: 29.9.2020
Vstupné:

zdarma

29září úterý 18:00

Žánr: ostatní akcečteníliteratura


Zveme Vás na autorské čtení Kláry Vlasákové, která bude číst v úterý 29.9. od 18:00 hodin ve Společnosti Franze Kafky ze svého románového debutu Praskliny.

Klára Vlasáková (nar. 1990) je absolventkou FAMU a autorkou scénářů, povídek a rozhlasových her. Spolupracuje s Českou televizí, Českým rozhlasem nebo Salonem Práva. Román Praskliny vyšel v roce 2020 v nakladatelství Listen.

Když se na Zem snese malý kulovitý útvar, není člověka, v němž by tento jev nevzbudil očekávání. Koule sice levituje pár desítek centimetrů nad povrchem a je podivuhodně rezistentní vůči jakýmkoli pokusům o její přesun či zničení, ale jinak z ní nic nevychází. Nikomu a ničemu neškodí, ale ani neprospívá. Lidé, vyhladovělí po mystice i přesahu, si začnou její přítomnost vysvětlovat různými způsoby a ve společnosti se najednou cosi pohne – a pak už dlouho potlačované frustrace, neurózy, vyčerpání, ale i problémy s klimatem nelze dále ignorovat... 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Klára Vlasáková |...

Epifanie apartmentsPraha (126 metrů)

Golden Prague RoomsPraha (157 metrů)

The Emblem HotelPraha (175 metrů)