Farma v DOXu/DOX v jeskyni

Farma v DOXu/DOX v jeskyni

Termín: 3.10.2020
Vstupné:

zdarma (nutná rezervace)

3říjen sobota 15:00

Žánr: ostatní akceprohlídka zdarma praha architektura umění víkend


Centrum DOX už dávno není pouze galerie. Vzducholoď Gulliver a multifunkční sál DOX+ rozšířily naše kapacity nejenom prostorově, ale i dramaturgicky. Vydejte se po DOXu v režii našeho rezidenčního souboru Farma v jeskyni, který vám ukáže, jak vznikají taneční představení na pomezí galerijního a divadelního prostoru.

Moderní tvorba mezinárodního souboru Farma v jeskyni překračuje hranice žánrů fyzického, tanečního nebo hudebního divadla. Představení Farmy v jeskyni vznikají na základě dlouhodobého výzkumu, který je zaměřený na přenos lidské zkušenosti mimo slovo a limity běžného porozumění. Nachází ho například v odkazech minoritních kultur, hudby, fyzického projevu, atmosféry a faktů, spojených se specifickým místem.  V inscenacích se konfrontuje osobní a sociální vnímání světa a dochází při nich k silnému sdílení zážitku ze zkušenosti mezi performery a diváky. Zároveň svými projekty iniciují veřejnou diskuzi o často opomíjených společenských tématech.

Soubor v roce 2002 založil a vede Viliam Dočolomanský. Od roku 2018 je Farma v jeskyni naším rezidenčním souborem a aktuálně uvádí inscenace Navždy spolu!, Útočiště a Informátoři.

Komentovaná prohlídka se koná v rámci Dne architektury.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Farma v DOXu/DOX v...

Plaza Prague HotelPraha (253 metrů)

Wellness Hotel Extol InnPraha (307 metrů)

Absolutum Boutique HotelPraha (418 metrů)