Hypnotizér: beseda s autogramiádou ke knize Hypnotizér od Jakuba Kroulíka

Hypnotizér: beseda s autogramiádou ke knize Hypnotizér od Jakuba Kroulíka

Adresa:

Praha 6, Socháňova 27

Termín: 12.10.2020
Vstupné:

100 Kč/80 Kč

12říjen pondělí 19:00

Žánr: ostatní akcebesedaautogramiada


Autogramiáda a beseda hypnotizéra Jakuba Kroulíka k nové vlastní knize Hypnóza, její moc a síla. Hypnóza je umění, které udivuje po staletí! Moderní hypnotizér ve viktoriánském obleku Jakub Kroulík přichází, aby o tomto tajemném fenoménu a nevídané síle a možnostech hypnózy přednášel. Nenechte si ujít jedinečnou besedu s expertem v oboru!

HYPNOTIZÉR Jakub Kroulík je předním českým odborníkem na hypnózu a práci se sugescí. Dlouhodobě spolupracuje s Českým klubem skeptiků (členem Rady vědeckých společností ČR) na projektu Paranormální výzva, kde dohlíží na experimenty prověřujících tvrzení nadpřirozených schopnosti a jeho odbornost vyhledávají i další výzkumné projekty přibližující vědu široké veřejnosti - Experiment NÁHODA (CZ), Investigátori (SK). Závěrem besedy proběhne autogramiáda a bude možné zakoupit si knihu Jakuba Kroulíka HYPNOTIZÉR, kterou Vám autor rád podepíše.

Prosíme návštěvníky akce, aby v rámci aktuální situace brali ohled na ostatní účastníky a měli zakryté dýchací cesty rouškou, šátkem či jiným ochranným prostředkem. Děkujeme, že nám pomáháte chránit zdraví sebe i ostatních.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 6 Akce v MČ Praha 6

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Hypnotizér: beseda s...

Villa St. TropezPraha (2.4 km)

Hotel GolfPraha (3.1 km)

Volcano Spa HotelPraha (3.8 km)