Roselyne

Roselyne

Adresa:

Praha 3, Husitská 24

Termín: 1.10.2020
Vstupné:

https://goout.net/cs/roselyne/szxgwnp/

1říjen čtvrtek 20:00

Žánr: divadlo

Umělci: Cécile Da Costa


Roselyne hledá své místo. Své místo v místnosti, své místo v očích ostatních, své místo v životě. Dokonale nedokolaná, jako my všichni… První autorská inscenace Cécile Da Costa.

„Snažím se vyhovět. Snažím se vyhovět snům a touhám druhých. Budu se snažit vyhovět vaším tužbám. Budu se snažit vyhovět vašim strachům i slabým stránkám. Budu se snažit vyhovět vašim závislostem. Budu se snažit vyhovět vašemu názoru a vašim přesvědčením. Budu vás dál poslouchat, a ještě a znovu a dál a dál a dál... Budu vás poslouchat až do okamžiku, kdy budu muset utéct.“

Žena jménem Roselyne hledá své místo. Své místo v místnosti, své místo v očích ostatních, své místo v životě. Chce být neviditelná. Nechce rušit. Pochybuje. Vždy se za něčím schovává. Našla svou rostlinu. Roselyne může být odrazem našich pochybností, rozhodnutí, která jsme neudělali, možností, kterých jsme nevyužili. Je naprosto nedokonalá, stejně jako my ostatní.

Námět, koncept a choreografie: Cécile Da Costa
Režijní spolupráce: Dominika Špalková
Scénografie a kostýmy: Petra Vlachyňská
Light design: Jiří Šmirk
Hudba: Jan Šikl
Producent: ProFitArt
Koproducent: Studio Alta

Účinkuje: Cécile Da Costa

Cécile Da Costa je v Praze žijící zpěvačka, performerka a choreografka francouzsko-portugalského původu. Vystupovala v představeních divadla Farma v jeskyni, jehož byla po pět let členkou, nyní působí již několik let jako...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

1září středa 19:00

5srpen čtvrtek 20:00

The Best of Image

, Národní 25 (Palác Metro) Divadlo

23září čtvrtek 19:00

4září sobota 19:00

Ubytování v okolí akce Roselyne

Hotel FlorencPraha (398 metrů)

Hotel MuchaPraha (525 metrů)

Botanique Hotel PraguePraha (562 metrů)