Výstava Martin Rak / Photographs

Výstava Martin Rak / Photographs

Adresa:

Praha 2, Vinohradská 26

Termín: 30.9.2020 27.10.2020

30zář - 27říj celý den

Žánr: výstavyfotografie galerie


Srdečně Vás zveme na nejnovější výstavu úspěšného českého fotografa PHOTOGRAPHS, která bude probíhat od 30. září do 27. října 2020. V Einszwei Gallery bude představen průřez poslední dekády jeho tvorby.

Výstava je rozdělena do dvou tematických okruhů. Černobílé fotografie jsou charakterizovány použitím dlouhých expozic a čistých kompozic. Výsledkem je, že dokáže vytvořit atmosféru založenou na jeho vnitřním vidění. Tímto způsobem dokáže zachytit pocit, nikoliv jen okamžik v čase.

Druhá část výstavy se snaží prozkoumat krajinu, její magické souhry světla, barvy a formy. Ať to jsou fotografie z Dolomit nebo jeho oblíbeného Krušnohoří, tak si Martin Rak udržuje konzistentní paletu a vizi. Emocionální reakce na přírodní zázraky planety a starost o ohroženou přírodu jsou témata, která probíhají jeho celým fotografickým dílem.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Galerie a muzea - Praha 2 Akce v MČ Praha 2

Podobné akce

23dub - 30zářcelý den

Naděje

, Křižovatka ulic Divadelní a Krocínova Výstava

28kvě - 25srpcelý den

Ubytování v okolí akce Výstava Martin Rak /...

Abacta ResidencePraha (153 metrů)

Hotel LunĂ­kPraha (365 metrů)

Hotel ClarisPraha (450 metrů)