Už z hor zní zvon - vánoční koncert Honzy Mlčocha s písničkami Karla Gotta

Už z hor zní zvon - vánoční koncert Honzy Mlčocha s písničkami Karla Gotta

Adresa:

Praha 1, U Milosrdných

Termín: 27.12.2021 v 19:00 hod. (pondělí)
Vstupné:

590,00

27prosinec pondělí 19:00

Žánr: koncertyvánoce

Umělci: Karel Gott


Ty nejkrásnější písničky Karla Gotta zazní letos o Vánocích v rámci koncertu Už z hor zvoní zvon v podání skvělého zpěváka Honzy Mlčocha. Přijďte v neděli 27. prosince do kostela Sv. Šimona a Judy na Starém městě a připomeňte si své nejhezčí vzpomínky hitů božského Káji jako je Lady Carneval, Stokrát chválím čas, Už z hor zní zvon a dalších, s kterými příjemně uzavřeme sváteční atmosféru letošních Vánoc. Devadesátiminutový koncert se uskuteční v krásném barokním kostele Sv. Šimona a Judy v samotném srdci pražského Starého Města v 19 hodin, což přímo vybízí ke sváteční procházce ke Karlovu mostu a na Kampu.

Udělejte radost vašim blízkým, maminkám, tatínkům, babičkám, dědečkům anebo si pořiďte vánoční dárek pro sebe o pár týdnů dříve.

Těšíme se na vaši účast.
Olga a Jana, pořadatelsky koncertu

Výjimečný zpěvák Karel Gott sbírá jedno hudební ocenění za druhým. Kromě českých fanoušků je velmi oblíbený také v zahraničí, především v Německu.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Už z hor zní zvon -...

Tyn Yard ResidencePraha (482 metrů)

The Emblem HotelPraha (510 metrů)

ValentinskaPraha (579 metrů)