Georges Bizet - Carmen - České doteky hudby

Georges Bizet - Carmen - České doteky hudby

Adresa:

Praha 1, Náměstí Republiky 5

Termín: 13.9.2021 v 19:00 hod. (pondělí)
Vstupné:

250 Kč – 1700 Kč

13září pondělí 19:00

Žánr: koncertyvážná hudba klasická hudba opera Praha hudební festival


Vážené zákaznice, vážení zákazníci, Pořadatel, agentura ČESKÉ DOTEKY HUDBY EM-ART, o.p.s., nás informoval o přeložení akce Georges Bizet - Carmen plánované na 5.1.2021 v Praze. Nový termín je stanoven na 13.9.2021 od 19:00 hodin. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, tedy není nutná výměna.

Carmen - strhující drama o lásce, vášni a žárlivosti - patří mezi nejhranější opery na světě. Titulní roli ztvární půvabná sólistka drážďanské Semperovy opery Štěpánka Pučálková, dona José přední slovenský tenorista Peter Berger. V operním průřezu zazní nejznámější árie. Doma však není nikdo prorokem: při premiéře 3. 3. 1875 v Paříži bylo dílo pijato chladně.

Repríza v říjnu téhož roku však nadchla obecenstvo do té míry, že písně a melodie z Carmen rychle pronikly na špičku „hitparád“ nejširších vrstev obyvatelstva.  

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Georges Bizet - Carmen -...

Hotel Paříž PrahaPraha (101 metrů)

Grand Hotel BohemiaPraha (125 metrů)

Hotel Meteor PlazaPraha (145 metrů)