Workshop: Cestovní deník

Termín: 26.9.2020
Vstupné:

590Kč

26září sobota 13:00

Žánr: ostatní akce


Když chcete doporučit krásnou pláž nebo klidný kout v rušném městě a nemůžete si vzpomenout na jejich jména, litujete, že jste si nevedli cestovní deník? Poloměkkou vazbu V4, kterou jsme zvolili pro jeho výrobu na workshopu, zvládne i začátečník, přesto je solidní a úpravná. Mysleli jsme i na to, aby byl deník skladný a netížil vás v zavazadle, zároveň do velké kapsy pojal různé drobné suvenýry. Z workshopu si kromě hotového produktu odnesete základy knihařství a nápady, jak využívat odpadové materiály.

Lektorka Zuzana Fedorová

Vystudovala fotografii na pražské FAMU. Zabývá se autorskou knihou a možnostmi selfpublishingu. Její fotografické publikace, jež ztvárňují kulturně společenskou reflexi, byly představeny na mezinárodních festivalech, mj. na Encontros da Imagem v portugalské Braze nebo na Istanbul Photobook Festival.

/ termín workshopu: sobota 26/09/2020
/ od 13.00–16.30
/ Pro úplné začátečníky i pokročilé.
/ Workshop je vhodný od 12 let.
/ Cena workshopu zahrnuje materiál a komponenty.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Workshop: Cestovní...

Hotel BelvederePraha (475 metrů)

ART Hotel PrahaPraha (633 metrů)

Hotel OlgaPraha (654 metrů)