Výstava Déjà vu v Praze - ZRUŠENO

Výstava Déjà vu v Praze - ZRUŠENO

Adresa:

Praha 1, Národní třída 7

Termín: 26.9.2020 31.10.2020

26zář - 31říj celý den

Žánr: výstavyumění Praha


S rozjezdem nové divadelní sezony v oblíbeném Divadle Viola v centru Prahy startuje také atraktivní program výstav v jeho předsálí. A rovnou velmi známým jménem – Jan Kanyza. Do povědomí kulturní veřejnosti je zapsán četnými divadelními, filmovými a televizními rolemi, ovšem rovněž jeho výtvarná činnost rozhodně stojí za pozornost.

Výstava Déjà vu je v Divadle Viola přístupná ve dnech 26. 9. až 31. 10. od 14.30 do 19 hodin.

Jan Kanyza (1947) studoval na AMU v Praze, působil především v herecké profesi, ale nikdy neopustil malování jako způsob umělecké výpovědi. Mimo malbu a grafiku projevil zájem také o keramiku, komponování písní, psaní textů a v poslední době rozšiřuje své zájmy o činnost literární a fotografii. Je spoluzakladatelem výtvarné skupiny Tolerance 95, člen Syndikátu výtvarných umělců. Samostatně vystavuje od roku 1977, účastní se také výstav kolektivních. Jeho obrazy jsou součástí soukromých sbírek doma i v zahraničí.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Výstava Déjà vu v...

Hotel Cloister InnPraha (190 metrů)

Residence BolognaPraha (203 metrů)

Hotel Leonardo PrahaPraha (231 metrů)