Tečkovaná mandala - Kurz mandala tvořená metodou dotpainting

Adresa:

Praha 7, Jana Zajíce 484/22,

Termín: 14.10.2020
Vstupné:

1100

14říjen středa 19:00

Žánr: ostatní akce


Přijďte si odpočinout, uvolnit se, a vytvořit svou vlastní originální tečkovanou mandalu, svůj vlastní originální obraz, dárek pro své blízké. Na kurzu si spolu vytvoříme tečkovanou mandalu. Provedu Vás krok za krokem, tečku za tečkou. Co je to dot painting? Tečkování? Dot painting - tečkované umění je původně technika obyvatel Austrálie, Aboriginců.

V současné době jí ale tvoří mnoho lidí na celém světě a obrázky a díla, která vznikají se od těch původních australských liší. Dot painting je technika při které nepotřebujete žádný talent, nepotřebujete umět malovat. Kladete pouze jednu tečku vedle druhé. Tečkami můžete vytvořit celé obrázky, mandaly, květy života nebo pouze obrázky tečkami dotváříte. Tečkování je skvělá technika, protože ji zvládne opravdu každý k tečkování není třeba žádný malířský ani umělecký talent. Tečkované obrázky zvládne opravdu každý, i ten, kdo má problémy nakreslit hranaté prasátko :) báječně si při ní odpočinete je skvělé vzít do ruky štětec nebo jiný nástroj a klást jednu tečku vedle druhé, vzniknout tak nádherné obrazce, a v duši zavládne klid jednoduše vytvoříte nádherné obrázky, dekorace domů nebo dárky pro své blízké Co Vás na kurzu čeká? Dozvíte se, čím vším lze tečkovat Doporučím Vám barvy, kterými malovat. Vyzkoušíte si různá "tečkovadla". Naučíte se několik málo druhů teček. Dozvíte se, jak si připravit plátno, jak správně namíchat barvy, aby tvořily krásnou tečku

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Tečkovaná mandala -...

Vila LannaPraha (820 metrů)

Výstaviště HolešovicePraha (1 002 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (1 544 metrů)