Adamovská, Jílovská, Na Nivách, Nová cesta, Mečislavova - to jsou ulice a místa, která v Praze 4 v sobotu 19. září 2020 oživí sousedské slavnosti Zažít město jinak. V dalších termínech pak ožijí Krč (24. 9.) a ulice U Družstva Ideál (26. 9.).

Divadlo, hudba, výstavy, dětské dílny a soutěžení - to a spousta dalšího nabídne 15. ročník slavností Zažít město jinak, které pořádá spolek AutoMat spolu s desítkami místních organizátorů. Akce se uskuteční na 85 místech v Praze a v dalších 37 městech. Letošní ročník Zažít město jinak nese podtitul „Nadechni se pro město“ a kromě k nádechu nabádá hlavně k další aktivitě.

„Jsem rád, že si obyvatelé Prahy 4 užijí akce, které na mnoha místech připravují pro své sousedy, a je dobře, že jsme jako městská část mohli tuto akci podpořit,“ řekl místostarosta a radní Prahy 4 pro kulturu a majetek Michal Hroza (TOP 09), který převzal nad projektem záštitu. 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Zažít Prahu 4 jinak

VIPliving HouseboatPraha (2.3 km)

Union Hotel PraguePraha (2.6 km)

Residence TrafickPraha (2.9 km)