Kreslení mandal - sobotní tvořivý seminář

Kreslení mandal - sobotní tvořivý seminář

Adresa:

Praha 4, Pertoldova 3346/10

Termín: 17.10.2020
Vstupné:

250,- Kč

17říjen sobota 09:30

Žánr: ostatní akce


Lektor: Martin Vindeman.

Mandala představuje kruhový obrazec tvořený ze středu. Mystické a duchovní tradice používají mandaly jako symbol velké Jednoty - Božství.

Kreslení mandal snižuje stres, vede nás do stavu hlubší relaxace a meditace, pomáhá nám v sebepoznání a v práci na sobě.

Budeme kreslit pomocí šablon, kružítka, pravítka, tužek, pastelek a třpytítek, na papíry a čtvrtky. Pomůcky budou k dispozici na kurzu, možno si donést i vlastní oblíbené pastelky.

Na semináři si nejprve vybarvíme jednu mandalu (šablona/vzor), dále si vytvoříme vlastní mandalu a nakonec budeme vytvářet a vybarvovat společnou mandalu.

Kreslení mandal navozuje příjemný stav relaxace, meditace a oživení. Není nutné mít předchozí zkušenosti s kreslením, zvládne to i začátečník.

Povíme si něco o vlivu barev na naši psychiku, emoce, tělo a duši. Proč nás nějaká barva přitahuje a jiná se nám nelíbí? Co o nás vypovídají barvy v mandale? Mandala jako poselství duše.

Věřím, že kreslení mandal pro Vás bude příjemný a obohacující zážitek. Vytvořené mandaly si samozřejmě odnesete domů.

Vhodné pro dospělé a juniory od 12 let.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 4 Akce v MČ Praha 4

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Kreslení mandal -...

Hotel-Pension KamĂ˝kPraha (2.4 km)

Hotel MonicaPraha (4.1 km)

Chateau St. HavelPraha (4.1 km)